تبليغات X
مدل مانتو
دانلود سریال هیولا
تاريخ : 13 دی 1396 | 14:36 | نویسنده : adorama | بازدید : 761

با توجه به اینکه آمار استفاده کنندگان اينترنت در ايران رو به افزايش است، اينترنت بستر مناسبي براي برقراري ارتباط ­و همچنين ارائه خدمات مي باشد. امروزه یکی از نیازهای اساسی هر واحد کاری، داشتن یک وب سایت حرفه ای می باشد زیرا به جرات می توان اظهار داشت که بهترین و سریع ترین راه برای معرفی محصولات و شرکت ها و فعالیت های آنان می باشد.

اگر به دنبال­طراحی سایت حرفه ای در کرج­هستید و یا جز آن دسته از افرادی هستید که ایده استارتاپی در ذهن خود دارند و یا اگر صاحب کسب و کاری هستید و قصد دارید کار خود را به شکل صحیح و علمی توسعه دهید یکی از کارهای اصلی حضور فعال و موفق درشبکه های اجتماعی وداشتن وب سایت حرفه ای میباشد که شما بتوانید خدمات و محصولات خود را به کاربران اینترنت معرفی کنید و از این فضای پرپتانسیل کسب درآمد نمایید.

­

­

روند­طراحی وب سایت حرفه ای توسط وینتو

نیازسنجی و برنامه ریزی برای طراحی سایت حرفه ای

خب اجازه بدهید مراحل­طراحی حرفه ای سایت کرج را با مرحله اول آغاز کنیم. اولین مرحله برای طراحی یک وب سایت حرفه ای و موفق بررسی کامل پروژه و اهداف مشتری میباشد. مرکز طراحی سایت کرج ، وینتو پس برگزاری جلسات مشاوره و همفکری متخصصین با مشتری ، خلاصه و پروپزال پروژه را به صورت مکتوب تهیه میکند که به تایید طرفین خواهد رسید. مرکز طراحی سایت در کرج ، وینتو بر اساس اطلاعات بدست آمده از این پروپزال امکانات و ویژگی های مورد نیاز برای انجام پروژه طراحی سایت را استخراج مینماید.

­

تحقیق و بررسی محتوا برای طراحی سایت حرفه ای

مرکز طراحی سایت در کرج­، وینتو با تهیه سند نیازسنجی و برنامه ریزی ، مرحله تحقیق و بررسی در جهت چگونگی ارائه مناسب تر محتوا توسط تیم فنی و مدیر پروژه را آغاز می کند. در این مرحله برای طراحی حرفه ای سایت ، مدیر پروژه پیشنهادات خود را در جهت آغاز طراحی پیش طرح با کارفرما مطرح نموده و پس از توافق طرفین نتایج این همفکری با واحد طراحی وب­بلد مطرح می شود.

طراحی قالب اصلی سایت حرفه ای

در طراحی قالب اصلی وب سایت پروژه، صفحات ، گرافیک و رنگ بندی با توجه به نوع برندینگ کارفرما اجرا می شود که یکی از اصلی ترین رئوس کاری مرکز طراحی سایت در کرج ، وینتو برای طراحی سایت حرفه ای می باشد. وینتو از قبل یک پیش طرح کلی توسط کارفرما ارائه داده است و به تایید ایشان رسیده است . ما با توجه به همان پیش طرح، طراحی قالب اصلی را اجرا میکند. در این مرحله کارفرما مجاز به اعمال 30 درصد تغییرات نسبت به پیش طرح خواهد بود.

­

کدنویسی وب سایت حرفه ای

مرکز طراحی سایت حرفه ای در کرج­، وینتو با توجه به پیش طرح تایید شده توسط کارفرما همزمان با طراحی سایت تیم کد نویسی وینتو قسمت کد نویسی با زبان PHP را آغاز میکند. در این مرحله برای طراحی یک سایت حرفه ای تمامی امکانات مورد نیاز وب سایت با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا کد نویسی خواهد شد و به هیچ عنوان از پلاگین ها و کدهای آماده استفاده نمی شود. در کدنویسی وب سایت حرفه ای علاوه بر کارآیی درست سیستم ها باید به بازدهی سیستم سایت نیز توجه داشت تا وبسایت بتواند سرعت و بازدهی مناسبی را داشته باشد.

بازنگری و دیباگ حرفه ای سایت

بازنگری و دیباگ

در این مرحله از طراحی سایت حرفه ای در کرج ، پروژه به صورت کامل بر روی یک آدرس آزمایشی در اختیار کارفرما قرار میگیرد تا هم ایشان با سیستم طراحی شده توسط مرکز طراحی سایت در کرج ، وینتو بیشتر آشنا شود و هم به عنوان کاربر بتواند مشکلات احتمالی را شناسایی نموده و به مدیریت شرکت اعلام نماید. پس از آنالیز کامل سایت و رفع ایرادات احتمالی سایت آماده تحویل میباشد. در اینجا باید اعلام نماییم مرکز طراحی سایت کرج، وینتو مرحله به مرحله کارفرما را در جریان روند اجرای پروژه قرار میدهد و ایشان در هر مرحله رضایت خود را اعلام میدارد، ما همچنان برای رضایت کامل کارفرما حتی در این مرحله هم تا 15 درصد تغییرات را به صورت رایگان اجرا خواهیم نمود اما در صورت تغییرات بیشتر مرکز طراحی سایت کرج ، وینتو به صورت جداگانه و آیتمی برای ایشان فاکتور صادر میکند.

­

نگاهی جامع به گرافیک سایت حرفه ای

بازدید کننده شما از کدنویسی های شما بذت نمبرد و این حقیقتی کتمان ناپذیر است. هرچقدر هم که از نظر کد نویسی و برنامه نویسی سایت شما در ردیف بهترین ها قرار داشته باشد و شما از تمامی مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی در طراحی سایت خود بهره جسته باشید، باز امتیاز نهایی سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن تعیین می شود.

گرافیک وب یکی از مباحث نو و تازه در دنیاست و در کشور ما نیز به جرات می توان گفت هنوز چندان شناخته شده نمی باشد و بقدر کافی به آن پرداخته نشده است.

یک وب سایت خوب وقتی خلق می گردد که حوزه طراحی گرافیک با حوزه برنامه نویسی وب در هم آمیزد و شما بتوانید سایتی با گرافیک خوب و اصول برنامه نویسی درست را پیش روی خود داشته باشید. وینتو در این زمینه نیز نهایت دقت را قبل از تحویل سایت انجام خواهد داد.

تحویل سایت به مشتری و آموزش

تحویل سایت به مشتری و آموزش

خوب، در این مرحله روند طراحی سایت حرفه ای توسط مرکز طراحی سایت حرفه ای در کرج ،وینتو به اتمام رسیده است. وینتو طی یک جلسه سه ساعته با مشتری انجام می پذیرد. کارشناس وینتو حداکثر دو نفر را به صورت همزمان آموزش میدهد و از تمامی مراحل آموزش فیلمبرداری میشود و در اختیار کارفرما قرار میگیرد. در این جلسه آموزشی کلیه امکانات پنل مدیریت وبسایت به کارفرما آموزش داده خواهد شد. پس از آموزش پنل مدیریتی سیستم به کارفرما ، فضای نمونه وبسایت به مدت یک هفته در اختیار کارفرما قرار می گیرد تا ضمن تمرین موارد مختلف بدون نگرانی از اشکالات احتمالی سیستم را به صورت عملی فرا بگیرد. ضمنا در این دوره کارفرما می تواند نسبت به انتقال اطلاعات اصلی بر روی سایت نمونه اقدام نماید و مرکز طراحی سایت و اپلیکیشن کرج ، وینتو پس از انتقال کامل اطلاعات سایت را بر روی دامنه اصلی بارگزاری نماید. پس از این دوره یک هفته ای سایت بر روی دامنه اصلی کارفرما بارگزاری خواهد شد.

سرعت لود سایت حرفه ای

سرعت لود سایت حرفه ای

وینتو نگاهی ویژه به سرعت سایت شما دارد. این نگاه بدلیل اهمیت این فاکتور در موفقیت سایت شما میباشد. ما در این زمینه تجربیات خوبی داریم و خوشحال خواهیم شد آن را برای مشتریان عزیزمان پیاده کنیم.

­

سئوی سایت حرفه ای

روند سئوی شما در وینتو متفاوت از دیگر شرکت های طراحی وبسایت است. ما در وینتو بر اساس رویکرد ها و استراتژی های نتیجه گرا و عملکرد همگام با تغییرات لحظه ای گوگل با هدف حفظ و جلب رضایت مشتریان خود خدمات خود را ارائه می دهیم. کسب رضایت ماندگار شما و ارتباطات بلند مدت مشاوره ای و خدماتی از دیگر اهداف ما می باشد. ما همکاری خود را بر اساس یک رویکرد مشاوره حرفه ای­سئو سایت در کرج­و تحقیقات بازار رقابت در جهت افزایش رتبه سایت در گوگل به طور طبیعی و با این دید که شما نیز می توانید یکی از وب سایت های خوش شناس در صفحه اول گوگل و مشتریان ما باشید، آغاز می کنیم.

ما در­وینتو فقط برای شما یک سایت طراحی نمیکنیم

طراحی سایت حرفه ای در کرج­“وینتو” با هر طراحی دیگری متفاوت است .توجه داشته باشید که طراحی سایت حرفه ای شامل طراحی اختصاصی وب سایت و استخراج تمام نیازهای مخاطب است. یک طراح سایت حرفه ای بر اساس نیازهای مخاطب و امکاناتی که برای سایت لازم است طرح را آماده خواهد کرد و یک سایت موفق باید مراحل زیر را طی کند:

  • آوردن بیننده هدفمند به سایت (عمدتا از طریق گوگل و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل)
  • حفظ بیننده در سایت (با استفاده از سرعت مناسب، گرافیک جذاب و محتوای مفید)
  • تبدیل بیننده به مشتری (بااستفاده از تکنیکهای بهینه سازی نرخ تبدیل)

­

برخی از ویژگیهای یک طراحی سایت حرفه ای به صورت زیر هستند:

گرافیک جذاب
کاربر پسند
لود سریع صفحات
مقیاس پذیر باشد
در طول زمان بتواند خودش را با نیازهای مشتریان و شما منطبق کند
امنیت بالا
محتوای مناسب
انطباق با تمام مرورگرهای رایج
کاربر را با کمترین کلیک به هدفش برساند

­

برای مشاوره با وینتو با ما تماس بگیرید.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود